Sušické kulturní centrum p.o.

Sídlo organizace Sušické kulturní centrum p.o. v rekonstruované budově kina Sušice.

 

  Jsme živá, pulsující, neustále se vyvíjejíci organizace jejímž zřizovatelem je město Sušice.

Sušické kulturní centrum je tepnou kulturního života na Sušicku. Jako příspěvková organizace města Sušice provozuje 4 kulturní stánky: Sokolovnu, Městsku knihovnu v Komunitním centru, Galerii Branka a budovu zrekonstruovaného kina.  (Kino s multifunkčním sálem, Galerie, Kavárna), která je zároveň sídlem organizace, která zajišťuje  kulturní, vzdělávací, společenské a volnočasové služby pro všechny věkové kategorie občanů a návštěvníků Města Sušice. Nová budova kina se sídlem organizace nese označení SIRKUS = SIcká a Regionální KUlturní Scéna

Nejen kulturou je člověk živ.

   Sušické kulturní centrum je také vydavatelem Sušických novinkteré vycházejí pravidelně každé dva týdny ve formátu A3 a rozsahu 12 stran, v nákladu 2700 - 3000 kusů.

  Kromě kanceláří SKC a redakce Sušických novin najdete v nově zrekonstruované budově Sirkus také předprodej vstupenek na kulturní akce pořádané SKC a dalšími organizátory, můžete si zde objednat pronájem prostor Sokolovny, kina a kavárny k uspořádání společenských i kulturních akcí.

Sídlo organizace Sušické kulturní centrum p.o. v rekonstruované budově kina Sušice.

 

Nejsme v tom sami...

  SKC je zřizovatelem zájmových souborů a organizací: Taneční klub Fialka, smíšený pěvecký sbor Svatobor a dechový orchestr Solovačka, ochotnický  divadelní spolek Schody a kapela Karavana Swingers Band.

Logotyp Sušického kulturního centra SIRKUS se skládá právě z jednotlivých složek a činností organizace: Kino, Knihovna, Sokolovna, Galerie, Kavárna, Sušické noviny a Spolky. Jelikož převážná část jednotlivých složek organizace se nachází v budově Sirkus, zvolili jsme právě tento název jako dominantu svého loga a to především z důvodu jasné, výrazné, originální a konkurenceschopné značky.

  Vstupte prosím dále, na webu Kultura Sušice najdete  informace o kulturním životě z oblasti: divadla, kinematografie, hudby, tance, výtvarného umění, knihovnictví, spolkového života, sportu, cestování, gastronomie, zájmových kroužků a života Sušice vůbec.

Napsali o nás:

 
 
Video ze slavnostního otevření kina:
 
Rozhlasová reportáž z otevírání kina ČRo Plzeň:
 

Veřejné zakázky:

Veškeré veřejné zakázky jsou umístěné na portálu https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00256129

 

 
 

Vyhledat