Kalendář akcí

SPORT TREND - opomíjené aspekty sportovní přípravy

   

8.11.2019 - 00:00
Kino Sušice

 

Odborná sportovní konference plná inspirativních přednášek, praktických workshopů, výměny zkušeností, ale i dobrého jídla a zábavy. SportTrend proběhne 8. - 10. listopadu 2019 v Sušici. Přijeďte si pro nálož informací do sušického kina, kde se dozvíte řadu informací o zdravém stravování, fyzioterapii a sportovní psychologii.

Také jste zvědaví, co nás letos na konferenci čeká?

Kompletní program konferenci zahájíme saunovým večírkem v pátek 8.11 2019 na bazéně v Sušici v 20:00.

Sobotní přednášky otevře ve 13:00 Aleš Valenta, který vyhrál olympijské zlato v akrobatickém skoku na lyžích. Dozvíte se od něj, jestli je vrcholový sport správnou volbou, a co vše vrcholové sportování obnáší.

Poté Vám Jakub Kalus poví něco o opomíjených faktorech v silově - kondiční přípravě sportovce.

Následovat bude přednáška Margit Slimákové, uznávané profesionálky na výživu a stravování o výživě dětí.

S Petrem Zahradníkem si budeme povídat o stresu, napětí a energii nejen ve sportu.

Sobotní přednáškový maraton bude završen tématem sportovní psychologie, konkrétně s tématem Implicitnost a raná speciálizace, kterou se bude zabývat pan Marian Jelínek - dlouholetý osobní trenér Jaromíra Jágra a známý "mentální" kouč

Večer pak budou mít všichni účastníci prostor pro výměnu osobních názorů a zkušeností při networkingu s živou hudbou v sušickém Tradičním Kloubu.

V neděli budou probíhat workshopy, na kterých bude možnost si v malých skupinkách vyzkoušet celou řadu praktických aktivit.

 

 
 

Vyhledat